Підсумки відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики та хімії у інформаційно-комунікаційній формі

От | 17.11.2017

На виконання рішення розширеного засідання колегії департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 30.08.2017 № 4/1 в м. Одесі запроваджено апробацію проведення   відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики та хімії у інформаційно-комунікаційній формі (ІКФ-олімпіада).

Така форма проведення олімпіад забезпечує рівний доступ до участі у масових інтелектуальних змаганнях учнів закладів загальної середньої освіти, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, стимулювання розвитку інтелектуальних здібностей.           ІКФ-олімпіада дає можливість одночасно охопити значну кількість дітей при мінімальній кількості педагогічних працівників та автоматизувати процес перевірки робіт.

З 07 по 09 листопада 2017 року проведено ІКФ-олімпіада з математики (7 клас), фізики (8 клас) та хімії (8 клас). Учні мали можливість виконати 20 завдань з кожного предмету у зручних для них умовах: вдома, в школі, з мобільного телефону або іншого гаджету.  ІКФ-олімпіади передбачали різні види діяльності, у тому числі й на вміння використовувати набуті знання при розв’язанні завдань.

Всього у ІКФ-олімпіаді взяло участь 1310 учнів закладів загальної середньої освіти Одеси.

Учасники ІКФ-олімпіади, які набрали найбільшу кількість балів, візьмуть участь у фінальному турі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики та хімії.

Результати  ІКФ-олімпіада свідчать про вдалу апробацію проведення   відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  в інформаційно-комунікаційній формі.

 

За результатами ІКФ-олімпіад переможцями стали наступні учні:

-         з фізики:

  1. Сагіна Агнія, учениця 8 класу Одеської ЗОШ № 38;
  2. Омельченко Аріна, учениця 8 класу Одеської гімназії № 1;
  3. Мальнєва Анастасія, учениця 8 класу Одеського НВК «Гімназія № 2»;
  4. Тонких Сергій, учень 8 класу Одеського НВК «Гімназія № 2»;
  5. Решетник Михаїл, учень 8 класу Одеського НВК «Гімназія № 2»;
  6. Мустафаєв Тімур, учень 8 класу Одеського НВК «Гімназія № 2»;
  7. Курбатов Олександр, учень 8 класу Приватний заклад «Майбуття»;
  8. Яровой Артем, учень 8 класу Одеської ЗОШ № 118;
  9. Веселівська Марія, учениця 8 класу Одеського НВК «Гімназія № 2»;
  10. Крюков Олег, учень 8 класу Приватного закладу «Майбуття».

-         з математики:

  1. Чігідіна Марина, учениця 7 класу Одеської гімназії № 5;
  2. Стеценко Ольга, учениця 7 класу Одеської Маріїнської гімназії;
  3. Островська Дар’я, учениця 7 класу Одеської Маріїнської гімназії;
  4. Анцупова Олександра, учениця 7 класу Одеського НВК «Гармонія»;
  5. Алі Діна, учениця 7 класу Одеського НВК № 84;
  6. Семенова Поліна, учениця 7 класу Одеського НВК «Гімназія № 2»;
  7. Андрасян Тамара, учениця 7 класу Одеської ЗОШ № 33;
  8. Кисель Кирил, учень 7 класу Одеської ЗОШ 73;
  9.  Задорожна Анастасія, учениця 7 класу Одеської ЗОШ № 71;
  10.  Журавський Дмитро, учень 7 класу Одеської ЗОШ № 47.

-         з хімії:

  1. Савельєв Єгор, учень 8 класу Одеської ЗОШ № 33;
  2. Ранчашова Діана, учениця 8 класу Одеської СШ № 32;
  3. Гальцев Богдан, учень 8 класу Одеської гімназії № 5;
  4. Школіна Катерина, учениця 8 класу Одеської СШ № 32;
  5. Шумік Вероніка, учениця 8 класу Одеської СШ № 32;
  6. Іванов Олександр, учень 8 класу Одеської ЗОШ № 43;
  7. Ворошило Олександра, учениця 8 класу Одеського юридичного ліцею;
  8. Бермас Дмитро, учень 8 класу Одеської ЗОШ № 71;
  9. Павлюченко Катерина, учениця 8 класу Одеської ЗОШ № 120;
  10. Шевченко Ганна, учениця 8 класу Одеської ЗОШ № 130.