Вчителі природничих дисциплін міста обговорили питання використання інтерактивних методів у навчально-виховному процесі

От | 03.10.2017

Вчителі природничих дисциплін нашого міста взяли участь у науково-методичному заході за темою «Використання інтерактивних технологій у навчально-виховному процесі».

У презентаційній частині педагогічного заходу вчителі хімії, біології,  географії та економіки ділилися досвідом у застосуванні ефективних методів навчання за такими темами: «Поєднання інтерактивних та інноваційних методів у навчанні предметам природничого циклу», «Персональний сайт, як ефективний інструмент сучасного вчителя», «Засоби залучення учнів до активної практично-дослідної діяльності».

У заході взяла участь доцент Одеського державного екологічного університету, кандидат географічних наук Наталія Василівна Кирнасівська, презентувавши тему «Шляхи співпраці з науковцями Одеського державного екологічного університету у роботі з обдарованими учнями».

З метою сприяння активній пізнавальній діяльності вчителів та їх самостійній роботі в оволодінні сучасними знаннями і педагогічними методиками у контексті реалізації концепції «Нова українська школа» з учасниками заходу була проведена інтерактивна вправа по створенню педагогічних міні-проектів «Я -  агент змін». Працюючи у групах, вчителі проектували власну діяльність та визначали:

−      чинники впливу на ефективність та успішність роботи вчителя;

−      траєкторію саморозвитку педагога;

−      шляхи партнерства у колі: дитина → педагог → батьки;

−      індивідуальний освітній маршрут педагога;

−      чинники майстерності – педагогіка, методика та психологія.

Захід завершився рефлексією у вигляді проведення інтерактивної вправи «Вільний мікрофон» за темою «Яким має бути вчитель Нової української школи?»

Науково-методичний захід відбувся на базі Одеської загальноосвітньої школи № 56.

 DSC_0363 DSC_0238 DSC_0258 DSC_0276 DSC_0297 DSC_0324 DSC_0332 DSC_0359 DSC_0360