Спеціалісти закладів освіти міста відвідали реабілітаційний центр «Будинок з янголом».

От | 01.06.2017

30 травня 2017 року 34 педагогічні працівники закладів освіти міста взяли участь у постійно – діючому семінарі для вчителів, вихователів ДНЗ, практичних психологів, педагогів соціальних та логопедів — дефектологів міста.

Цього разу наших педагогів приймав Одеський  обласний фонд  реабілітації дітей – інвалідів «Майбутнє».Присутні говорили про роботу з батьками дітей з особливими освітніми потребами.

Учасників семінару привітала головний лікар Вероніка Михайленко, яка  познайомила учасників семінару з роботою центру та презентувала  авторські книги.

З презентаціями – доповідями виступили завідуюча психолого – педагогічним відділенням Марія Березіна, практичний психолог юридичного ліцею Ніна Філатова.

Слухачі мали змогу детально познайомитись з практичною роботою  центру, з методами роботи з батьками дітей, які мають  особливі потреби, а також із методичним посібником «Азбука інклюзії».

Спеціалісти центру познайомили  слухачів семінару з психодіагностичними та  психокорекційними  вправами.

Учасники семінару відвідали методичну виставку дидактичних матеріалів та досвіду роботи центру Одеського обласного фонду  реабілітації дітей – інвалідів «Майбутнє», плідно попрацювали та отримали багато корисної інформації стосовно особливостей роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

9 (2) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 9 (1)