Фестиваль методичних ідей та знахідок для методистів дошкільних навчальних закладів

От | 19.05.2017

18 травня 2017 року на базі Комунального позашкільного навчального закладу «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка» відбувся Фестиваль методичних ідей та знахідок для методистів дошкільних навчальних закладів.

Нове тисячоліття пред’являє до нас нові вимоги щодо використання інноваційних методів та технологій в методичній роботі. Загальновідомо, що не можна рухатися вперед з головою, повернутою назад, а тому неприпустимо в наш час використовувати неефективні, застарілі технології навчання. Тому Лейтмотивом Фестивалю стали слова Василя  Сухомлинського: «Найважливіша умова успішної роботи навчального закладу – це багате, різностороннє інтелектуальне життя педагогічного колективу, допитливість, інтерес до нового в науці, постійний інтелектуальний ріст, удосконалення».

Мета Фестивалю: Вдосконалення  науково-методичної підготовки методистів шляхом  обміну  та трансформації перспективного педагогічного досвіду в практичну діяльність дошкільних навчальних закладів.

На заході було представлено методичну виставку дидактичних матеріалів та методичного досвіду дошкільних навчальних закладів.

Методисти дошкільних навчальних закладів яскраво та креативно презентували роботу в    4-х  пріоритетних напрямках:

-                        сучасні форми методичної роботи з педагогами;

-                        екологічне виховання;

-                        музично-театралізовану діяльність;

-                        національно-патріотичне виховання.

Присутні в залі були захоплені акторською грою методистів, майстерним виконанням пісень та танців.

Захід пройшов у неймовірній атмосфері. Учасники подарували багато позитивних вражень та безліч чудових емоцій глядачам.

NIK_9356 NIK_9248 NIK_9256 NIK_9265 NIK_9287 NIK_9293 NIK_9303 NIK_9317 NIK_9323 NIK_9326 NIK_9331 NIK_9341 NIK_9343 NIK_9344