Освітяни Одеси вчаться впровадженню освіти для розвитку демократії

От | 28.04.2016

Завідувачі районними методичними кабінетами та 23 директори загальноосвітніх навчальних закладів м. Одеси взяли участь у  семінарі-тренінгу «Розвиток демократичних компетенцій в Україні » в рамках проекту DOCCU, який проводився  на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів

Координатор з впровадження проекту в Одеській області Любов Задорожна, заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи інституту, ознайомили учасників семінару з  всеукраїнським та регіональним аспектами розвитку громадянських компетентностей в Україні, основними принципами освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ).

Оксана Левчишена, кандидат історичних наук, завідувач кафедри суспільно-гуманітарної освіти, провела  міні-лекцію «Навчання «про», «для» та «через» демократію», яка стала основою теоретичної частини семінару.

В ході семінару-тренінгу учасники визначали рівень демократичного врядування в методичних установах, розкрили механізми впровадження освіти для розвитку демократії на державному, регіональному та місцевому рівнях, ключові сфери демократичного управління в школі.

Новый точечный рисунокНовый точечный рисунок Безымянный1 Безымянный