Одеські учні показали високі результати на Всеукраїнському рівні учнівських олімпіад 2015/2016 навчального року

От | 05.04.2016

Учні одеських шкіл  посіли 286  призових місць у ІІІ  (обласному) етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  з 17 предметів.

Також одеські  учні  гідно  виступили   на  IV (фінальному) етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  та посіли призові місця:

 хімія

  ІІІ місце — Соловйов Роман Віталійович, учень 9 класу Одеського ліцею «Приморський» Одеської міської ради Одеської області;

 українська мова та література

  ІІ місце — Голумбйовська Анастасія Миколаївна, учениця 9 класу Одеської гімназії № 8 Одеської міської ради Одеської області;

  ІІ місце — Лебідь Катерина Сергіївна, учениця 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області;

ІІ місце — Панова Ганна Тимофіївна, учениця 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області;

 екологія

 ІІІ місце — Толстіков Володимир Олександрович, учень 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 55 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області;

економіка

 ІІІ місце — Дорохова Олександра Сергіївна, учениця 11 класу Одеського економічного ліцею Одеської міської ради Одеської області;

 фізика

  ІІ місце — Чернова Варвара Сергіївна, учениця 8 класу Одеської спеціалізованої школи № 35 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області;

 польська мова

 ІІ місце — Бикова Анна Михайлівна, учениця 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 121 І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради Одеської області;

ІІІ місце — Замрика Марина Олегівна, учениця 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 121 І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради Одеської області;

англійська мова

 ІІ місце — Бехтер Данило Олександрович, учень 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області;

 ІІІ місце — Балєсний Микита Володимирович, учень 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області;

 німецька мова

 ІІІ місце — Кратюк Ганна Віталіївна, учениця 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області;

ІІІ місце — Дремлюк Тетяна Вадимівна, учениця 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім.О.С.Пушкіна “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” Одеської міської ради Одеської області;

 французька мова

 ІІ місце — Висоцька Анастасія Віталіївна, учениця 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І – ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна Одеської міської ради Одеської області;

ІІ місце — Юхимова Софія Борисівна, учениця 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І – ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна Одеської міської ради Одеської області;

  ІІІ місце — Іванов Гліб Іванович, учень 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І – ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна Одеської міської ради Одеської області;

 історія

 ІІІ місце — Остапович Вадим Вадимович, учень 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

  Вітаємо  переможців!

Пишаємось  талановитою молоддю та їх вчителямя-наставниками!

IMG_3291 IMG_3292 IMG_3293 IMG_3294